Näpunäited, Mis Muudavad Teie Aia Avaramaks

  Näpunäited, Mis Muudavad Teie Aia Avaramaks

  Teie aed on teie kodu õues ja seetõttu tuleks see hoolikalt korraldada ja hooldada. Avara ja ilusa aia loomiseks on oluline pöörata tähelepanu mõnele näpunäitele. Siin on mõned soovitused, mis muudavad teie aia avaramaks ja muljetavaldavamaks.

  1. Lisage rohelus

  Näpunäited, Mis Muudavad Teie Aia Avaramaks - 1. Add greenery

  Üks aia kosutuse sine qua on rohelised. Lisage oma aeda erinevaid taimi ja kasutage erinevaid rohelisi toone. Täpsemalt, puud ja põõsad lisavad aeda sügavust ja varju. Samuti saate oma aeda puhtama ja korrektse välimuse luua, luues rohupiirkondi. Rohelised taimed pakuvad õhku puhastades ka avaramat atmosfääri.

  2. Lisage värvilised lilled

  Aeda lisatud värvikad lilled lisavad teie aeda elujõudu ja leevendust. Saate oma aeda värvida, valides erinevad värvid ja erinevate lillede tüübid. Lillede korralikult asetades saate oma aeda sügavuse lisada ja saada pilkupüüdev pilt. Samuti saate regulaarselt istutada erinevaid lilli, et veenduda, et teie aed õitseb igal aastaajal.

  3. Kasutage õiget valgustust

  Kui soovite, et teie aed näeks öösel avar ja muljetavaldav, peaksite kasutama õiget valgustust. Aia valgustamiseks võite kasutada erinevat tüüpi valgustusseadmeid. Võite ära kasutada erinevaid võimalusi, näiteks maanteed valgustavad prožektorid, puud ja taimi rõhutavad tuled, aiamööblit valgustavad dekoratiivsed lambid ja kaunistust. Pehme ja sooja valguse abil saate oma aeda lisada kutsuva atmosfääri.

  4. Looge veeomadused

  Teine viis meeldiva aiaõhkkonna loomiseks on veeomaduste lisamine. Juga, bassein või purskkaev lisab teie aeda liikumist ja jahedust. See annab aiale rahu oma veeomaduste, veeheli ja peegeldusega ning loob avara atmosfääri. See aitab teil luua ka loomuliku eluruumi, võimaldades lindudel ja teistel loomadel teie aeda külastada.

  5. Valige mööbel õigesti

  Aias kasutatav mööbel mõjutab teie aia üldist atmosfääri. Õige mööbli valimisega saate pakkuda mugavust ja täita oma aia stiili. Avara aia loomiseks saate valida kergeid mööbli. Mööbel, näiteks mugavad istekohad, päikesevarjutajad või kiiktoolid, lisavad aeda avara tunde. Samuti saate oma mööblit regulaarselt puhtana hoida ja muuta oma aed regulaarselt ja avaraks.

  6. Lisage toonid

  Oma aias saate lisada tooni, et kaitsta suvel päikesest tulenevat äärmise kuumuse eest. Saate muuta oma aia lahedaks ja meeldivaks kohaks, kasutades selliseid kunstlikke toone, näiteks suuri puid või pergola. Varjud lisavad teie aeda ka rohkem sügavust ja privaatsust.

  7. Kasutage potitaimi

  Teine viis oma aeda avara õhu lisamiseks on potitaimede kasutamine. Saate oma aeda värvida, asetades taimed erinevatesse piirkondadesse, kus aias on erineva suurusega lilled. Potitaimed muudavad teie aiapiirkonna aktiivsemaks ja juhivad tähelepanu. Potitaimed on ka aiakorralduse paindlikum võimalus, kuna saate taimi igal ajal asendada.

  Aia avaramaks muutmiseks on palju võimalusi. Saate muuta oma aia muljetavaldavamaks ja kutsuvaks roheliste, värviliste lillede, korrektsete valgustuse, veeomaduste, parema mööbli, tooni ja potitaimede abil. Neid näpunäiteid vastavalt oma maitsele saate suurendada oma aia värskendust ja mõnusalt õues aega.