Privaatsuspoliitika

  Arota ajaveebina on meie külastajate privaatsuse säilitamine üks meie kõige olulisemaid prioriteete. See privaatsuspoliitika annab teavet selle kohta, kuidas me meie saiti külastavate külastajate isiklikku teavet kogume, kasutame.

  üks. Isikliku teabe kogumine

  Me ei kogu oma külastajatelt isiklikku teavet. Arota ajaveeb pääseb isikliku teabe juurde ainult külastajate kommentaaride kaudu. Meile edastatud kommentaaride kaudu saadud isiklikku teavet kasutatakse ainult kommentaari kinnitamiseks ja reageerimiseks.

  2. Logifailid

  AROTA ajaveeb saab automaatselt koguda standardset teavet, näiteks IP -aadressi, brauseri tüüp ja keelevalik, juurdepääsutunnid, sihtlehed ja oma Interneti -teenuse pakkuja (ISS) väljundlehed. Seda teavet kasutatakse meie saidi suundumuste analüüsimiseks, saidihalduse parandamiseks, kasutajaliigutuste jälgimiseks ja demograafilise teabe kogumiseks. Logifaile ei seostata isikliku teabega ja nad on täiesti anonüümsed.

  3. Küpsised

  Arota ajaveeb saab küpsiseid kasutada külastajate eelistuste määramiseks ja parema kasutajakogemuse pakkumiseks. Küpsised on väikeste tekstifailid, mis on paigutatud külastaja brauserisse. Külastajad võivad küpsiste vastuvõtmist või tagasi lükata, muutes brauseri sätteid. Küpsiste tagasilükkamine võib siiski muuta mõne meie saidi atribuudid kasutatavaks.

  4. Välised lingid

  AOTA ajaveeb võib anda ühendusi teiste veebisaitidega, et pakkuda külastajatele lisateavet. Kuid me ei vastuta nende ühenduste privaatsuseeskirjade ja sisu eest. Kui teid suunatakse lingi kaudu teisele saidile, on soovitatav lugeda selle saidi privaatsuspoliitikat.

  5. Andmeturve

  AROTA ajaveeb võtab vajalikud tehnilised ja haldusmeetmed, et tagada külastajatelt kogutud andmete ohutus. Püüame ära hoida külastajate isikliku teabe kaotuse, kuritarvitamise või asendamise.

  6. Privaatsuspoliitika muudatused

  Arota ajaveeb jätab endale õiguse privaatsuspoliitikat aeg -ajalt värskendada. Need muudatused jõustuvad kohe, kui see meie saidil avaldatakse. Külastajate kohustus on järgida praegust privaatsuspoliitikat.

  7. Suhtlus

  Kui teil on privaatsuseeskirjade kohta küsimusi või kommentaare, võtke meiega ühendust. Meie kontaktteave on lisatud meie avalehele.