Reklaamipoliitika

  See pakub mitmesuguseid reklaamivõimalusi, et pakkuda meie lugejatele huvitavat ja loomingulist sisu. Meie reklaamid aitavad meil katta oma ajaveebi kulud, mõjutamata negatiivselt kasutajate kogemusi.

  Reklaami sisu

  Arota ajaveebi veebisaidil avaldatud reklaamid peaksid olema ühilduvad meie kaunistuskategooria artiklitega. Omandame oma reklaamide kvaliteedile suurt tähtsust, et pakkuda lugejatele väärtuslikku ja huvitavat sisu.

  Reklaamiaeg

  Reklaamiajad võivad erineda sõltuvalt teile pakutavatest erinevatest võimalustest. Kui soovite teatud aja jooksul reklaamida, võtke meiega ühendust.

  Reklaamihinnad

  Reklaami hinnad võivad varieeruda sõltuvalt reklaami suurusest, asukohast ja kestusest. Arota ajaveebi veebisaidil reklaamige meiega ühendust ja saada lisateavet hindade kohta.

  Reklaamimakse

  Reklaamitasud tuleb maksta täpselt selle perioodi alguses, mil reklaam avaldatakse. Saate oma makseid teha ülekande- või veebimaksemeetodite abil.

  Õigus reklaami tagasi lükata

  Arota ajaveebi veebisait jätab endale õiguse avaldada ja tagasi lükata. Võime kasutada oma õigust mitte avaldada reklaame, mis ei vasta meie vastuvõetavuse kriteeriumidele või võivad lugejaid kahjustada.

  Reklaamisuhtlus

  Kui soovite reklaamida või saada lisateavet meie reklaamipoliitika kohta, võtke meiega ühendust. Me naaseme hea meelega teie juurde nii kiiresti kui võimalik.

  Oma reklaamide avaldamise ajal tähtsustame oma lugejate kogemusi. Anname endast parima, et tuua teile oma reklaamid oma kaunistuskategooria artiklitega kooskõlas. Oma reklaamipoliitika tõttu hoolitseme ainult selle eest, et see hõlmab kvaliteetset ja huvitavat sisu.