Taimsed Liigid, Mida Kasutatakse Rõdumaastikul

  Taimsed Liigid, Mida Kasutatakse Rõdumaastikul

  Rilgad lisavad meie kodudele nii esteetilise väärtuse kui ka lõõgastava ruumi. Seetõttu saame oma rõdude kaunistamiseks ja loodusmaastiku loomiseks valida erinevad taimeliigid. Rõdumaastikul kasutatavad taimeliigid tulevad esiplaanile nende visuaalse võlu, hooldusmugavuse ja vastupidavusega. Selles artiklist leiate üksikasjalikku teavet taimeliikide kohta, mida sageli eelistatakse rõdumaastikul.

  1. Sardiinia

  Sardiinia Plant on üks populaarsemaid taimi, mida kasutatakse sageli rõdumaastikul. Need taimed on üldiselt tuntud oma värviliste lillede ja meeldivate lõhnade poolest. Sardiinia eelistab kasvada päikeselises keskkonnas ja nende niisutamisvajadused on madalad. Seetõttu on neid lihtne hooldada ja vastupidavaid taimi. Luues oma rõdul värvika atmosfääri, saate esteetilise välimuse geraniumidega.

  2. Begonvil

  Begoonvilide kasutamine rõdumaastikul on meeldivate esinemiste ja erinevate värvivalikute tõttu üsna tavaline. BegonViller juhib tähelepanu nende lillede kuju ja värvidega ning ripub tavaliselt rõdudel longusvormidega. Need taimed on vastupidavad taimed, mis võivad kasvada päikeselistel või poolvarjudes. Niisutamine ja hooldusvajadused on madalad ja nende lõhnad on meeldivad. Värvilise atmosfääri saate luua, kaunistades oma rõdud Begonvilsiga.

  3. Tulbid

  Tulp on taimed, mis pakuvad kevadel rõdudel suurepärast värvipidu. Need taimed juhivad tähelepanu oma värviliste ja toretsevate lilledega ning kasvatavad sageli sibulat pinnases. Tulbid on taimed -armastavad taimed ja neil on soovitatav kasvada avatud päikselistel rõdudel. Hooldusvajadused on madalad ja regulaarne niisutamine on piisav. Tulbid on ideaalne võimalus oma rõdude taaselustamiseks ja kevadise atmosfääri loomiseks.

  4. Õitsev geranium

  Õitsevad peraniumid on üks populaarseimaid taimseid liike rõdumaastikul. Need taimed sisaldavad geraniumi värvilisi ja atraktiivseid lillevorme. Õitsevad peraniumid on taimed -armastavad taimed ja neid soovitatakse kasvatada päikeselistel rõdudel. Niisutamisvajadused on madalad ja regulaarselt niisutades õitsevad need pikka aega. Riljuste värvimiseks ja taaselustamiseks saate valida õitsevad geraniumid.

  5. Aiamünt

  Aia piparmünt, lõhn ja aroom on üks taimedest, mis lisavad teie rõdudele värskenduse tunde. Need taimed on tuntud oma lehtede poolest meeldiva ja värske piparmündi lõhnaga. Aia piparmünt võib kasvada päikselises või poolvarjus keskkonnas ja seda tuleb regulaarselt niisutada. Need taimed lisavad teie rõdudele ka loomuliku putuka funktsiooni. Võite oma rõdumaastiku värskendamiseks valida aiapaki ja täita selle rahapaja lõhnaga.

  6. Apteegitill

  Apteegitilli tehas on rõdude üks eelistatumaid taimi nii visuaalse võlu kui ka tervisega seotud eeliste tõttu. Sellel taimel on rohelised lehed ja kollased lilled. Apteegitill on taimed, mis armastavad päikest ja mida soovitatakse kasvada päikeselistes kohtades. Niisutamisvajadused on madalad ja kasvavad kiiresti, kui neid regulaarselt niisutatakse. Kasvab oma rõdul apteegitilli tehast, saate loodusmaastiku tekstuuri ja tervisega seotud eeliseid.

  7. Dekoratiivne pipar

  Dekoratiivne pipar, värvilised puuviljad ja kompaktne struktuur on rõdude üks tähelepanuväärseid taimi. Need taimed pakuvad visuaalset pidu, millel on silmad -ja loovad teie rõdul värvika atmosfääri. Dekoratiivsed paprikad on taimed, mis armastavad päikest ja mida soovitatakse kasvatada päikeselistel rõdudel. Niisutamine ja hooldusvajadused on madalad ning regulaarselt niisutades võivad nad vilja vilja. Oma rõdu kaunistamiseks ja värvimiseks saate valida dekoratiivse paprika.